DĚTSKÉ BEZPEČNOSTNÍ POVRCHY

Naše společnost provádí výstavbu, rekonstrukce a údržbu umělých povrchů a dopadových ploch dětských hřišť. Bezpečnost u umělých polyuretanových povrchů a dopadových ploch je důležitá při snížení rizika úrazu při pohybu a pádech dětí v závislosti na sestavě herních prvků a parametru kritické výšky pádu.

Všechny námi nabízené typy umělých polyuretanových povrchů pro dětské hřiště splňují příslušné normy a certifikace. Síla vrstvy umělého povrchu je odvozena od výšky herního prvku, pod kterým je zřízena. Hlavní předností polyuretanových povrchů je jejich měkkost, vysoká trvanlivost (jedná se o monolitický povrch) a vysoce atraktivní design, kdy lze zkombinovat desítky barev, vzorů a motivů.
Pokládá se jako monolitický bezešvý povrch. Takový povrch může být položen na již existující dětská hřiště bez nutnosti větších úprav. Výborně tlumí otřesy, nehrozí zde riziko úrazu zakopnutím a následným pádem. Ideálním podkladem pro instalaci povrchu je zhutněná drenážní vrstva z drceného kameniva, případně podkladní vrstva z betonu či asfaltu. Na rozdíl od písku, kury, štěrku a jakéhokoliv jiného volně uloženého materiálů, tyto povrchy nepotřebují zvláštní péči nebo doplňovaní. V případě potřeby je možné povrch jen vypláchnout vodou z hadice nebo zamést. Obyčejně, ale příroda to udělá za nás. Je velmi odolný proti vandalismu a jednoduše opravitelný. Je vodopropustný, a tudíž vždy bez louží. Rychle vysychá. Plevele nebo trávy nemohou přes naše povrchy prorůstat.
Povrch musí chránit před zraněním. Děti se pohybují spontánně a jsou nepředvídatelné. Díky vzorům a barvám jsou navíc hřiště přitažlivější, ať už jsou vyráběna na míru, nebo z polotovarů. Nabízíme povrchy, na kterých si mohou hrát i ta nejmenší dítka, aniž by si rodiče museli dělat starosti. Navíc svou dostupnou širokou škálou moderních barev granulátů polahodíme i vašemu oku.

PRODUKTY PRO DĚTSKÁ HŘIŠTĚ
kliknutím na typ povrchu se zobrazí detail
OUTDOOR (VENKOVNÍ)
INDOOR (VNITŘNÍ)
OUTDOOR / INDOOR (VENKOVNÍ / VNITŘNÍ)

PRO RADOST

ZAJIŠŤUJEME

  • Pokládku umělých polyuretanových povrchů a dopadových ploch
  • Rekonstrukci, retoping a čištění stávajících povrchů
  • Vybavení herními prvky, příslušenstvím a oplocením
  • Lokální opravy umělého polyuretanového povrchu a podloží
  • Čištění, regenerace, provzdušnění
  • Konzultace, přípravu a vyhotovení studie a projektové dokumentace hřiště pro děti
  • KONTAKTUJTE NÁS... poptávkový formulář
  • nebo volejte tel.: +420 592 750 150
  • e-mail: business@silversaker.cz
  • Společně nalezneme optimální řešení Vaší představy
REFERENCE

Globe Surface
ABY SI DĚTI MĚLY KDE HRÁT...

Silver saker s.r.o.
Globe Surface

28. října 1584/281 • 709 00 Ostrava - Hulváky
tel.: +420 592 750 150

business@silversaker.cz